To kupuj i nie zaśmiecaj forum Brastera, podejrzewam jednak , że chcesz kupić Brastera, ale wczesniej musisz wypchnąć infoscan, co może Ci się udać na minus 10%- 15% sądząc po karnecie. W dodatku wykres wygląda jak spadający glut. Obroty też słabe, a ff gigantyczny. Nie mówię że produkt nie jest ciekawy, ale nie jest innowacyjny i jakoś nikt go nie chce. A Brastera owszem, i to pomimo że sprzedaje się słabo. Tyle tylko, że tak to jest z firmami z branży techologii medycznych, że niekiedy na wzrosty sprzedaży trzeba poczekać.