może i masz rację że będą chcieli to wykupic za marne grosze bo przecież dobrego raportu w listopadzie nie ma się co spodziewać, spółka nie podpisywała żadnych kontraktów - kto wie może cały majątek poszedł już w niwecz ???. Jeśli bedą chcieli zbić kurs na 50 gr to też to zrobią bo nikt nic nie wie co w tej spółce się dzieje i nie będzie bronił kursu.Jedyny fund oddał za grosze i uciekł z akcjonariatu już dawno... i na pewno nikt rozsądny tego nie ruszy.