Dalibyście sobie spokój z tym gadaniem głupot.
Na Ukrainie zatrudniają, fabryka ma się dobrze, płacą dużo lepiej niż średnia w okręgu.
Niedawno szukali szwaczek teraz szukają logistyka i kierownika projektu.
Potrzeba po prostu czasu na ustabilizowanie wszystkiego.
Ogłoszenia:
https://www.work.ua/jobs-гроклін-карпати/
A tu film z lutego (fabryka w Uzhorodzie):
https://www.youtube.com/watch?v=okWB0e9cB2o