chyba ze ktoś bierze kasę za wierszówkę za tak beznadziejny tekst wklejany na róznych forach
już w pierwszym zdaniu niechlujstwo i kłamstwo, bo kurs nie dotknął nawet tego dołka 2,12 (było 2,15)
od razu widać, że tekst był pisany bez wnikliwego przeanalizowania transakcji, tylko na podstawie powierzchownego spojrzenia na swieczki