Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,53 zł , zmiana od tamtej pory: -15,47%

Re: Spółka dla wytrwałych

Zgłoś do moderatora
Ja tylko próbuję nauczyć jak wybierać spółki do portfela świadomie. Pokazuje, jak ważne są zdrowe fundamenty, każdy może popełniać błędy, mam sporo akcji Maxipizza bo widzę duży potencjał,

Maxipizza to inna spółka niż większość notowanych, jest nisko wyceniana bo jest niedoceniana ja to wykorzystuję i jak są tylko ruchy w dół dobieram akcje

czy wynik 25% w skali roku to mizerny ?? zapytaj tych co kupowali JSW po 140 bo było tanio i można by było wymieniać ale nie chce tego robić setki firm gdzie ludzie trzymają akcje bo kursy spadły po 50-85% i nawet zamiast mizernych 25% zysku rocznie nie maja swojego kapitału

Maxipizza to nie jest jedyna spółka w moim portfelu postawiłem na nią z czystego matematycznego podejścia do inwestycji

Zysk Netto na plusie
Przyrost gotówki na niesamowitym poziomie
Spółka nie zaciąga kredytów
Przychody rosną w tempie ponad 30% rocznie w ostatnim czasie

Czekam tylko kiedy inni zauważą te mała spółkę z Kielc

Co do zastawiania domów i innych rzeczy zawsze powtarzam i będę powtarzał Inwestuj na giełdzie pieniądze które możesz stracić bo to jest giełda !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAXIPIZZA 17,89% 0,45 2025-09-19 16:02:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.