Bądzcie poważni. Spółka po restrukturyzacji, podnosi rentowność, a dzięki obecności w strefie ekonomicznej i zwiększeniu produkcji do miliona par obuwia rocznie od 2016 może osiągnąć przychody grubo ponad 120 mln z zyskiem ponad 8 mln. Na tle branży wyceniana bardzo nisko mimo pięknych wskaźników.
Do ilu teraz może być korekta po 10% wzroście? Do 3,4? A dopiero po wynikach zacznie się ruch w górę. Choćby z tego powodu, że przecena waluty w Mołdawii więc i koszty produkcji niższe.
Cały czas czekamy na info o sprzedaży nieruchomości. Jak zgrają się wyniki i finalizacja sprzedaży to będziemy mieć tutaj wzrost do poziomu pewnie z 4,5.