Hahaha ile razy mam pisać ga mo niu że soft to był mój najlepszy strzał w 2020 ? :)
Miałem średnia 32 gr i 1/4 pakietu poszła po 1.85 za co dokupiłem kwita koło zeta, koło 60gr i objąłem wszystkie przysługujące mi PP po 22gr. Obecnie pakiet ciągle świeci na zielono :)
A plg? Też już tłumaczyłem że prezes okazał się bajkopisarzem. Ale porównaj sobie wyniki z ostatnich 4 raportów kwartalnych. Plg ciągle zarabia i ma wyższe przychody a kapitalizacja to 1/3 kapitalizacji termostatu