Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: 28,04%

Re: Spółka bankrutuje

Zgłoś do moderatora
To już jest otwarta wojna między KNF i US, a PGF. I nie ma się co dziwić, tyle krętactw, bezczelności i jawnego scamu, że ktoś się w końcu zdenerwował. I bardzo dobrze. Ciekawe czy na rachunku mają środki jakieś czy US będzie rzucał w rynek te wydmuchy. Hahaha.

Ten pseudo zarząd wstydu elementarnego nie ma. 2 milionów od kilku lat nie są w stanie zdobyć. Wielce grupa kapitałowa od miliardowych branż.
Hahaha.



Zwykła wydmuszka posiadające inne wydmuszki. Ukrywająca pieniądze w kosztach zarządu. I bardzo dobrze się stało. Do dna z ta spółka. Jest sprawiedliwość.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGFGROUP 1,92% 0,53 2026-02-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.