Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,99 zł , zmiana od tamtej pory: -13,57%

Re: Spojrzenie na Mere od strony Fundamentów

Zgłoś do moderatora
Zajrzyj dokładnie i napisz skąd sa takie liczby

Nie zapomnij dodać że spadek aktywów jest spowodowany zmniejszeniem zadłużenia o ponad 3.6 mln zł co będzie powodować zmniejszenie kosztów w kolejnych kwartałach

Sprawdź lepiej jak to wygląda kwartał do kwartału

Pakiet Akcji Klona będzie więcej warty niz obecna wycena

Do obliczenia C/Z uwzglednij wyniki za drugi kwartał

Albo jak juz tak wstawiasz z biznes radar to on tam pokazuje C/Z zamiast pisać kłamstwa

https://www.biznesradar.pl/wskazniki-wartosci-rynkowej/MERA

Tutaj masz CZ 11, 67

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERA -6,01% 1,72 2021-11-26 16:25:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.