Zarząd na pewno popełnia błędy ku irytacji akcjonariuszy ale nie można powiedzieć, że im też nie zależy na pieniądzach i sukcesie, nowi viceprezesi mają relatywnie mało akcji ale Panowie Jaremek i Halicki juz grubo ponad 100 tys akcji - oczywiście ktoś powie co z tymi akcjami skoro przez lata brali pensje ale umówmy się - nawet teraz na minimach te ich pakiety są warte ok 0,5 mln a Pana Jaremka jeszcze więcej, przy cenie 10 będzie to mocno powyżej miliona i ok 1,5 mln wraz z wyższa ceną jeszcze więcej a to tylko oficjalne akcje, do tego dochodzą pakiet motywacyjne. Każdy normalny człowiek jeśli ma mieć możliwość mieć więcej - to będzie chciał mieć więcej, a co ważniejsze od kasy - każdy woli odnieść sukces niż porażkę ale niech każdy robi co ma obawy uważa, że będzie katastrofa to niech sprzeda - na giełdzie jest masa spółek na których można zarabiać. Ostatnio chociażby wspomniany wyżej Krezus, Kopex, Elemental, Trakcja i wiele innych. Owocnych inwestycji!