no , taki obrót jest od większego okresu. Komu by zależało wywalac teraz przy takich cenach , przecież tu mało akcji w obrocie jest. 50 000 zł wystarczy by zwalać kurs ,więc jak w ogródku. Cos mi tutaj nie pasuje że akurat teraz zapodali taką informację przed raportem. Przeciez i bez tej informacji można kurs zwalać przy większych obrotach. Jaki był w tym cel? Walne na dniach , raport również. Kazdy spodziewał się złego raportu , więc dlaczego podali takie info?