Sam ostatnio kupiłem ok. 30K, a nie zaliczam się do spekulantów, w sumie od ponad dwóch lat uzbierałem ponad 115K akcji Greenx. Moją skromną opinią mogę stwierdzić, że część inwestorów sprzedaje akcje i tacy jak ja kupuje zwiększając swój pakiet, a to nie spekulacja, otwarcie piszę, że sprzedam swoje wszystkie akcje w cenie 3,5 lub ok. 4 zł to jest dla mnie dobry zysk, powodzenia życzę.