Dnia 2019-11-14 o godz. 17:02 ~src napisał(a):
> Nie no cierpliwość mamy. Każdy lubi wejść w papier i wisieć dwa lata. Zastanów się ile tu ludzi wisi po 90gr a nawet koło złotówki. Tu nie chodzi o cierpliwość lub jej brak tylko o to czy spółka rokuje dobrze czy nie. Wszystkie informacje i obraz spółki moim zdaniem mówi, że nie. Jeśli się to zmieni to można kupić. A tak znów kolejna grupa wisi powyżej 40
dlatego src jest wazne AT dla mnie fundamenty mniej mnie obchodza choc tez sa wazne,ty masz inna taktyke gry co opisales na varsav i trzymasz ja mam inna k2,50 sprzedalem 4,30 i moge taniej odkupic wieksza ilosc to kreski moje i to moja gra na kreski oczywiscie przy pomocy okey ktory dla mnie jest jeden z lepszych analitykow i jego analizy warte sa kazdej kasy to moja opinia