Nie no cierpliwość mamy. Każdy lubi wejść w papier i wisieć dwa lata. Zastanów się ile tu ludzi wisi po 90gr a nawet koło złotówki. Tu nie chodzi o cierpliwość lub jej brak tylko o to czy spółka rokuje dobrze czy nie. Wszystkie informacje i obraz spółki moim zdaniem mówi, że nie. Jeśli się to zmieni to można kupić. A tak znów kolejna grupa wisi powyżej 40