wskaźnikowo zarówno technicznie jak i fundamentalnie jesteśmy w dogodnym punkcie. Zawirowania z grexitem powinny się przejeść w końcu, Chiny niebawem odbiją. Na wrzesień/ początek października przewiduję odbicie na gpw, bo zanim będą wybory fundusze będą robić sobie wynik. Protektor wypłaca wtedy bogatą dywidendę, akcjonariusze będą szukać pewnych spółek. Być może ruszy coś ze sprzedażą nieruchomości. Innymi słowy: 4-4,5 zobaczymy.