Czy spółka jest droga, czy tania to rzecz względna. Zależna od wielu czynników - niekoniecznie łatwych do zdefiniowania. Przyznam, że ostatnie wzrosty są dla mnie jedną z większych zagadek z jakimi miałam ostatnio na parkiecie do czynienia. Wygląda na to, że rynek oczekuje jakiejś bomby informacyjnej typu wejście w rynek gier komputerowych.Co będzie gdy się rozczaruje? Strach myśleć. Druga sprawa to czy po podaniu ewentualnej strategi nie będzie sprzedaży faktów. Jednym słowem trzeba być czujnym, siedzieć przed komputerem z palcem na enterze i cieszyć się że rośnie.( na razie)