Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,49 zł , zmiana od tamtej pory: 8,91%

Re: Spadek z 2007r

Zgłoś do moderatora
Zgodnie ze sprawozdaniem za 2006 r. łączna ilość akcji grupy - 12 750 tys. zaś w tym za 2007 r. jest już 1 323 250 tys. akcji. Wystarczy? Aczkolwiek split wcale nie był powodem jakichś kłopotów. Pomiędzy tymi sprawozdaniami jest przeszło 2 krotny wzrost aktywów i prawie dwukrotny wzrost kapitałów własnych, a więc obok spadku wartości akcji jednostkowej - spółka "urosła".

  • Spadek z 2007r Autor: ~ciekawski
  • Re: Spadek z 2007r Autor: ~szaher_maher
  • Re: Spadek z 2007r Autor: ~CapitalForce

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNTHOS -0,20% 4,89 2018-01-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.