Oczywiście to jest najgorszy scenariusz dla spadku.
Ja to widzę w okolicach 2 -2,1 zł i od tego poziomu trwalsze wybicie
Tez mnie to nie cieszy .
Ale bądźmy realistami.
Poważnych zakupów przy tych poziomach nie będzie to widać .
Tylko chwilowe podrygi
Trend jest spadkowy od miesiąca.
Dla cierpliwych i z dobrym nosem można ugrać parę groszy
Jutro ustawianie na 2.33 zł żeby sprzedać w czwartek po 2,41 zł
I tak do 2 zł.
Tak mi to wygląda.
pozdr