Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,40 zł , zmiana od tamtej pory: -11,21%

Re: SOLIDNY raport za 1Q

Zgłoś do moderatora
Również uważam, że raport za I kwartał 2021 jest bardzo solidny i dobrze rokuje na przyszłość. Udało im się zmniejszyć zadłużenie kredytowe i leasingowe kosztem dostawców (kredyt kupiecki). Wypracowali ponad 3 mln czystej gotówki. Jest dobrze i oby tak dalej. Jestem na pokładzie już dłuższy czas i liczę, że w przeciągu roku kurs zdecydowanie wzrośnie. Ktoś cały czas zbiera akcje, które wyrzucają durne fundy działające na szkodę swoich klientów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGL -2,52% 15,45 2021-09-20 16:48:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.