Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,90 zł , zmiana od tamtej pory: -5,33%

Lepszy typ z branży

Zgłoś do moderatora
Smutna prawda jest taka, że postawiliście na niewłaściwego konia. Wyniki KGL są znacznie poniżej oczekiwań i to odkąd pamiętam. Jeśli się interesujecie branżą opakowań i przetwórstwem tworzyw sztucznych, znacznie lepszym typem są Suwary. Wystarczy popatrzeć - generują znacznie wyższe marże, płacą znacznie wyższą dywidendę, notują wysoką dynamikę poprawy wyników i mają znacznie atrakcyjniejsze (niższe) wskaźniki wyceny, które po dzisiejszych wynikach będą jeszcze atrakcyjniejsze https://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,476803

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGL 0,00% 16,00 2021-09-22 15:45:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.