wychodzący ma mnóstwo papiera, sypie od tak dawna i nie ma opcji by mu przeszkodzić, poza tym ulica się nie interesuje tą spółką. Dla ulicy jest dużo ciekawszych spółek oraz takich gdzie jest mocna płynność. Ja się zainteresuję spółką jak wyjdzie informacja że jest czysta oraz sypacz się wysypie do reszty. Na razie patrzę i cieszę się że 20% mam wyżej sprzedany papier.