Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,42 zł , zmiana od tamtej pory: 90,06%

Re: Smieszna kapitalizacja przy zyskach. 30 ml zl to min.

Zgłoś do moderatora
Aplikacje mają to do siebie, że się powoli rozkręcają , potem może być efekt "śnieżnej kuli", gry mają z reguły "okazały" debiut potem sprzedaż sukcesywnie spada. Waźne , że jest apka dla rowerzystów, którą zapewni całoroczne progresywne dochody, (obecnie Brazylia i Indonezja, wiosną Europa będzie z niej korzystać), SKI TRACKER ma sezonowość. Czekamy na kolejne aplikacje. Tutaj 5 mln kapitalizacji jest śmieszną wyceną porównując do spółek nowych technologii.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE -1,22% 6,50 2021-09-17 09:12:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.