Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: 116,67%

Re: Smieszna kapitalizacja przy zyskach. 30 ml zl to min.

Zgłoś do moderatora
już wam mówię dlaczego kapitalizacja jest niska. Odpowiedź znajdziecie na stronie 8 raportów okresowych w tabelce dotyczącej zatrudnienia. Nie sądzę, aby ktoś z większym kapitałem chciał się poważnie angażować w tak małą firmę. Po drugie trzeba mieć na uwadze fakt, że koszty zatrudnienia w ostatnich kwartałach znacząco wzrosły, a zespół pracowników (poza etatowych z 6 do 4) wręcz przeciwnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE 0,00% 6,50 2021-09-23 09:47:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.