Bo de-bilnie w 22 raportują te 100 mil papierowej nie mającej żadnego wpływu na działanie firmy straty,
Ta kasa zostanie wydana jedynie jak firma zostanie sprzedana. ale jakiś i-diota chciał żeby to stało przez cały rok w każdym raporcie jako strata,,, ;/