Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Śmieć

Zgłoś do moderatora
Analiza jest prosta
Wniosek również
Wolałbym puścić to w nie pamięńć,
Bo może Boże już nie pomoże, tak analogicznie patrząc
Było kiedyś małe dziecię, jako to dziecię głupoty plecie choć Bóg ubrał dziecię dał zabawki dał marzenia dał pleñci leñci wszystko się święci to bywa ze te małe dziecię nadal glupoty plecie, źe ma tak źle choć inne mają dużo mniej to i tak potrafią zanucić
Słońce swieci nad Nami choc żyjemy zatroskani,
I teraz tak Ja to pisać i Mnie to ciesza
Ciesza Mnie to
I teraz tak
Ja mieć duzo lajkow tak pisać
Lecz Ja woleć ciężka pracować i nie mieć czasu na opowieści ach te śmieci to są dzieci
  • Śmieć Autor: wtem
  • Re: Śmieć Autor: ~Zal
  • Re: Śmieć Autor: ~Zal

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.