Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,94 zł , zmiana od tamtej pory: 2,77%

Re: Słaby popyt tutaj jest....

Zgłoś do moderatora
Poniekąd się z Tobą zgodzę, ale nie do końca. W porównaniu z innymi spółkami, spadek jest dosyć kosmetyczny. Niższa wartość umowy to wynik wykorzystania sytuacji.

Muszę jednak przyznać rację koledze Longerr (jego nick świadczy o predyspozycjach).
Z tego co obserwuje od dłuższego czasu jest ciągły wzrost (ale powolny) i mam wrażenie że to jest spółka "fajna" dla emerytów giełdy którym się już się nie chce walczyć. Perspektywa wzrostu + akcjonariat większościowy raczej gwarantuje zyski większe lub mniejsze. Oczywiście wszystko zależy od tego na co liczysz (+50% czy -50%). Jak "spekuła" to na pewno nie tymi "dziadkami" :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WITTCHEN 0,74% 8,16 2020-07-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.