Nie ma co się rozwodzić, tego typu awarie są wliczone w ryzyko każdego brokera. Też dziś byłam zaskoczona, że nie mogę do apki się zalogować, ale mając konta w różnych DM i u różnych brokerów polskich i zagranicznych nie trafiłam jeszcze na żadnego, gdzie awarie nie miały miejsca, gdzie często platformy nie działały dłużej niż dobę. XTB na plus, bo ogarnęło szybko temat, ponad godzinę i śladu po awarii nie było. Mało tego XTB miało dużo szczęścia, bo przestało działać sporo czasu przed odczytami, a same odczyty nie spowodowały dużej zmienności.
Szczęście w nieszczęściu... ale jak mówią, - "szczęście sprzyja najlepszym". ;)