Nie będę bronił XTB bo wizerunkowo to nie jest fajne. Jeśli jednak kiedykolwiek prowadziłeś jakiś biznes, który szybko rósł to wiesz, że to jest wpisane w rozwój. Stajesz przed wyborem. Można próbować unikać, ale to wkalkulowany koszt. Inaczej musiałbyś świadomie ograniczyć dynamikę wzrostu. A tego nikt nie zrobi. Lepiej wyrównać klientom, dać jakiś bonus i jechać dalej. Przykładów jest mnóstwo. Pozdrawiam.