Dnia 2015-08-11 o godz. 09:28 ~maciej napisał(a):
> witam,
> Interesuje mnie oferta skyfx poniewaz z tego co wiem to cyklicznie organizuja oferty debiutow spolek z Nyse. czy ktos juz krozystal z ich uslug i moze sie pdozielic opinia?
Kolego, odradzam...
Planowałem z nimi zacząć swoją przygodę na giełdach i straciłem wszystko w tydzień - a miałem być "prowadzony za rękę" przez doradcę.
Doradca - o imieniu Hubert - tak ułożył portfel, że rzekoma dywersyfikacja okazała się maksymalną wtopą i utratą 98% kapitału.
Oczywiście późniejsze próby dodzwonienia się, kończyły się fiskiem.
Absolutny dramat.