Witam, mam na imię Radek. Zainwestowałem 10 tyś. dolarów. Na początku było ok. udało się zarobić 9 tyś, ale potem broker zagrał za 17 tyś i stracił to. Mimo, że nie zgadzałem się i na duże ryzyko i byłem utwierdzany że nie stracę więcej niż ustalę, traciłem więcej. Broker już nie odbudował włożonego wkładu mimo że miał rekomendację dla mnie. Ostatecznie wypłaciłem 688 dolarów z 10 tysi. Nie polecam, czuję że zostałem świadomie oszukany. Nie wchodźcie w to