Coś słabiutka ta reakcja inwestorów na wiadomość o dwkrotnie większym zamówieniu od LM. W zeszłym roku gdy podali info o umowie z LM, kurs skoczył z 0,35 na 0,49. To 40 % i to w 4 dni.
Teraz przy 2 razy lepszym info kurs drgnął z 0,23 na 0,25 zahaczając o 0,26. To raptem 10%. Chyba wszyscy czekają na raport :)