a widziałem widziałem,to była taka pokazówka ,a obserwuję echo od 1999 roku.....swoją drogą wkurzony jestem ,bo zarząd nie zrobił nic dla ratowania kursu spółki,dopiero widmo zjazdu na 1 zł podziałało na nich stymulująco >kurs spadł jakby spółka była zwykłym balonem