to typowe bezemocjonalne pakowanie do wora-chwilowo wstrzymują skup-kurs samoistnie spada pod własnym cięzarem,jak sie nazbiera trochę -to 2 ,3 grubsze pociagnięcia i maja wór załadowany po cenie niższej niz gdyby jarali sie i windowali kurs bez przystanku do góry .Jedno jest pewne-nie skupuje ktoś mały...a to dobrze wrózy na najblizsza przyszłosc