Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,40 zł , zmiana od tamtej pory: 10,60%

Re: Skup po 80 zł

Zgłoś do moderatora
mBank pośredniczy. Blokujesz akcje u siebie w dm, bierzesz potwierdzenie blokady i niesiesz papier do dm mBank. Czekasz na info o poziomie redukcji. Jeśli będzie na poziomie 95 procent to na każde 1000 akcji sprzedasz 50. Zablokowanymi akcjami nie możesz handlować. Zablokowanie i wydanie potwierdzenia może być płatne. Zależy od dm i tego co masz w umowie z dm.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMP -1,44% 48,00 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.