Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: skup po 4 jeszcze pare lat a wy kupujecie po 4,30

Zgłoś do moderatora
Pomyśl logicznie ! Po co dla dobrej firmy potrzebny jest skup akcji ? Po co ?
Jest to marnowanie pieniędzy ! Tylko inwestycje mogą dać pozytywne wyniki wyrażone jakością notowań kursu ! Coś nie widać aby ostatnio skupowali ? Może zaczęli szanować kasę ? Osobiście oczekuję zaprzestania skupu. To nie ma sensu - Impexmetal nie potrzebuje tego typu działań. Potrzebuje czegoś innego - właściwego sternika !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPEXMET -0,24% 4,22 2019-08-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.