Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,60 zł , zmiana od tamtej pory: 5,47%

Re: SKUP PO 26 ALE DUŻO LEPSZE PERSPEKTYWY

Zgłoś do moderatora
Nie spodziewam się rewelacyjnych wyników. Dlaczego? Bo planowane jest skup akcji po 26,00 zł.

Gdyby spółka pokazała teraz świetne wyniki finansowe ten skup by się nie udał. Żadnej świecy itd nie będzie. Raczej stagnacja notowań do zakończenia skupu akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCHEM 2,27% 27,00 2021-09-22 11:20:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.