Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,00 zł , zmiana od tamtej pory: 4,00%

SKUP PO 26 ALE DUŻO LEPSZE PERSPEKTYWY

Zgłoś do moderatora
Chcą skupić akcje po 26. Niby to ostatnie maksy ale za czytają się dopiero dobre perspektywy dla spółki

Raport został sporządzony przy cenie 24,8 zł.

"Nasze pozytywne nastawienie do spółki zostało w pełni wynagrodzone. Mimo wolniejszego tempa realizacji kontaktów w trzech pierwszych kwartałach 2020, wyniki za IV kw. 2020 roku wyraźnie przewyższyły nasze oczekiwania. Ożywienie w branży, ustępująca pandemia oraz perspektywa sprzedaży Astrum Business Park, powodują podniesienie naszej wyceny akcji Prochemu w horyzoncie do końca 2021 roku do 31 zł" - napisano w raporcie.

Materiał został opracowany przez DM Banku BPS na zlecenie GPW w ramach Pilotażowego Programu Wsparcia Pokrycia Analitycznego.

Autorami raportu są Tomasz Czarnecki i Artur Wizner. Pierwsze rozpowszechnienie raportu nastąpiło 17 maja o godz. 17.30.

Depesza jest skrótem rekomendacji. W załączniku zamieszczamy pełną wersję raportu DM Banku BPS. (PAP Biznes)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROCHEM -2,26% 26,00 2021-09-24 17:00:00