Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,70 zł , zmiana od tamtej pory: -9,58%

Re: skup po 18!!!

Zgłoś do moderatora
Czy po skupieniu i umorzeniu tych akcji, kapitalizacja nie powinna utrzymać się na mniej więcej takim samym poziomie, a nawet wzrosnąć? Po drugie, nie uważacie, że Lajt mobile powinien przynajmniej raz w raz w roku urządzić miesięczna akcję marketingową i reklamową na wszysttkich najbardziej uczęśzczanych portalach internetowych? Onet, WP, Interia itd. ? Liczba kart SIM będzie szybciej przyrastać...
  • skup po 18!!! Autor: ~krzysiek
  • Re: skup po 18!!! Autor: mrbeast
  • Re: skup po 18!!! Autor: ~inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR -3,82% 15,10 2023-12-07 11:58:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.