Czyli będą raporty po sesjach na których będzie się odbywać skup.
"Zarząd Spółki zobowiązany jest do przedstawienia informacje o realizacji skupu akcji w formie raportów bieżących. Dodatkowo po zakończeniu realizacji skupu akcji własnych Zarząd poda do publicznej wiadomości szczegółowe zbiorcze sprawozdanie z procesu skupu. "