Wiele spółek pry skupie własnych akcji poleciało ostro na dól jak Asseco Poland od skupu latało po 70zł a spadło na 40zł.Tutaj mamy jeden plus że nie ma funduszy oprócz właściciela bo pewnie by wywaliły akcje żeby zejść pod próg a potem zatankować.Ogólnie skup akcji żle się kojarzy bo trzeba wyciągnąć własną gotówkę na skup zamiast inwestować,no i przede wszystkiem nie będzie dywidendy no bo skąd jak skupują akcje?