Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,86 zł , zmiana od tamtej pory: 0,68%

Re: skup akcji

Zgłoś do moderatora
Wynik I kw wydaje się wysoki ale wynika głównie ze sprzedaży dwóch nieruchomości i dodatnich różnic kursowych. Nie do powtórzenia więc w kolejnych kwartałach, chyba że sprzedadzą coś we Francji / tak zapowiadają już od kilku lat/. Byłoby dobrze gdyby wynik I kwartału utrzymał się do końca roku, to byłaby szansa na wyższą dywidendę w przyszłym roku w przedziale 0,06-0,1 EUR, zobaczymy. Jeśli chodzi o skup akcji to ważne są założenia mówiące o skupie "do" 1 mln akcji, co oznacza że mogą tyle nie skupić. 10 lat temu założenia skupu były "do" 3,4 mln akcji a kupili tylko 65 tys.szt. Skupowali wówczas nawet po 5 EUR. Najlepiej by je umorzyli i poprawili w ten sposób wskaźniki liczone na akcje. Być może w kolejnych latach wznowią skup, wszystko zależy od kasy. Tez uważam ten zarząd za beznadziejny, rodzinna sielanka mająca pozostałych akcjonariuszy w d... Wypłacaja sobie wysokie nagrody, emitują obligacje m.in dla siebie o wysokim %, nie komunikują się z pozostałymi. Kurs 10 zł za akcje to chyba teraz tu szczyt marzeń

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -6,35% 5,90 2021-09-21 16:07:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.