Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,70 zł , zmiana od tamtej pory: 10,53%

Re: skup akcji

Zgłoś do moderatora
To nie są dobre wyniki.Ta firma miała plan wejść na rynek walnąć akcje w dół i za ta kasę żyć.Od czasu jak skopują akcja poszła w górę bo wszyscy co sprzedają zawyzaja cenę o 1-2 centy z wiedzą o tym że jest skupywana.Stąd te 0,20€ zwyszki.Ale to są ci z niemczech i austri co też tanio kupili i wysli na zero albo plus.W polsce nic,zero handlu.Czyli co jak skupia ten milion?Zostanie ta masa co kupili po 40-50PLN i czekają na cud.W austri już żaden normalny nie kupi od tych oszustow Folianow i Jurkowitschow jednej akcji.A teraz jeszcze recesja albo prawie przed nami.Widzę dołek poniżej 1€.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -3,08% 6,30 2021-09-14 15:21:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.