Fakt że trochę spadła, ale cała giełda również. Przy tak małej płynności nie będziemy tutaj mieli powolnego wspinania tylko raczej wystrzały po 15-20%. Przy takim jednorazowym skoku zaraz zleca się spekulanci. Są tutaj też fundusze i na koniec roku będą chciały mieć dobre wyniki. Samo uchwalenie skupu może nigdy nie dojść do realizacji bo wystarczy że dadzą cenę 3zł i nie wydadzą ani złotówki a kurs będą mieć już zacementowany.