Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,10 zł , zmiana od tamtej pory: 8,26%
Uważam, że to bardzo zły pomysł. Wypłata solidnej dywidendy (2pln - 3pln) może zainteresować i przyciągnąć innych inwestorów co powinno zwiększy płynność spółki. Taka wysokość dywidendy w stosunku do obecnego kursu akcji (pod warunkiem, że kurs się utrzyma) będzie plasowała Telestradę w czołówce firm dywidendowych a to powinno skutkować dobrym PR dla spółki (po wpadce z UOKiK). Skup akcji nie przyciągnie inwestorów i nie zmieni płynności spółki wręcz odwrotnie. Może jedynie wpłynąć na poprawę wskaźników, które i tak są OK więc po co to robić.
  • Skup Autor: ~Syku
  • Re: Skup Autor: ~Błogi
  • Re: Skup Autor: ~Seba
  • Re: Skup Autor: ~ktoś
  • Re: Skup Autor: ~Seba
  • Re: Skup Autor: ~Ktoś

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR 0,00% 13,10 2020-01-24 15:20:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.