Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,70 zł , zmiana od tamtej pory: -91,43%

Re: skopak(wykrwawia się niedługo zgon)

Zgłoś do moderatora
Pytanie:

Czy w trakcie sprawowania Zarządu w postepowaniu restrukturyzacyjnym Zarządca potwierdził wykonanie prac i wysokość kosztów opisanych w odpowiedzi Zarządcy na pytanie akcjonariusza sformułowane na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki SCO-PAK S.A. w dniu 19.10.2016 r.?

Odpowiedź:

Analizując dokumentację Spółki oraz stan techniczny budynków i urządzeń będących przedmiotem wykonania prac remontowych i modernizacyjnych, o których mowa w komunikacie Zarządcy 27/2016, Zarządca powziął wątpliwości co do zakresu wykonanych prac oraz wysokości kosztów związanych z ich wykonaniem. Mając na względzie powyższe Zarządca wystąpił z powództwem przeciwko wskazanym w niniejszym komunikacie podmiotom o zapłatę na rzecz SCO-PAK S.A. uprzednio uiszczonych przez Spółkę na ich rzecz należności wynikających z wystawionych faktur VAT.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SCOPAK 0,00% 0,06 2020-05-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.