To jest właśnie naganianie...bez sensu!!. Póki czas, bo niejaki "nic nie znaczący"
tak sobie od niechcenia i dla jaj postanowił napisać na forum ERGu!!!
Przyznam, że zaciekawiło mnie natomiast to, co zasygnalizował kolega powyżej, że są obecnie spółki na GPW w cenie poniżej wartości ksiegowej i o wynikach finasowych, tudzież perspektywach o niebo od ERGu lepszych!!?? Proszę zatem o takie przykłady, bo wydaje mi się, że wszystkie bonusy giełdowe śledzę i jak taka okazja, o jakiej kolega " lukee" pisze,
to na pniu hehehe... wyczesuję!!? :-)))