Bo ja wiem czy to taka dobra spółka
wycena droga wyniki kiepskie
w momencie gdzie można kupić spółki ktore dynamicznie podnoszą zyski albo mają stabilne zyski i są sporo poniżej wartości księgowej to raczej nie wygląda to na jaką okazje.
Wszedłem bo myśalłem ze to wątek Ergisa ale troche przejrzałem spółke i moim zdaniem nic ciekawego. Mógłbyś uzasadnić czemu to dobra spółka w tej cenie i czemu warto by było kupić jej akcje bo same wskazniki i powieszchowna analiza to nie wszystko aczkolwiek, trzeba robić jakieś selekcje spółek.