Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,75 zł , zmiana od tamtej pory: 26,45%

Re: Skąd ta strata?

Zgłoś do moderatora
Akurat zdecydowana większość produktów i usług K2 dobrze wpasowuje się w covidową rzeczywistość. Piszą np że chatbot IKEA kilkunastokrotnie zwiększył liczbę obsługiwanych rozmów i jest promowany jako główny kanał kontaktu od wybuchu epidemii. Sprawnie przeszli na pracę zdalną i to procentuje. Może jeszcze uda im się oszczędzić na powierzchni biurowej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
K2INTERNT -2,00% 9,80 2020-07-16 16:42:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.