Dnia 2023-12-22 o godz. 15:46 ~marian_koniuszko napisał(a):
> Dnia 2023-12-22 o godz. 13:12 ~Inwestor napisał(a):
> >każdy by chciał taka spółkę za 52 melony, gdzie same wpływy tyle wynoszą za 4 miesiące!
>
> buahahaha xD
> zadłużenie jeszcze setki mln zł, koszty ogromne, aktywów do zarabiania coraz mniej
>
ale spółka wykazuje zyski , a statut spółki wyraża zgodę na wypłatę dywidendy.
§ 14 1. Akcjonariusze mają prawo do udziału w zysku wykazanym w sprawozdaniu finansowym zbadanym przez biegłego rewidenta, który został przeznaczony przez Walne Zgromadzenie do wypłaty akcjonariuszom. Zysk rozdziela się w stosunku do liczby akcji.
https://www.capitea.pl/images/relacje-inwestorskie/lad-korporacyjny-2/dokumenty-korporacyjne/Statut_Capitea_SA20220704.pdf