Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,52 zł , zmiana od tamtej pory: -43,03%

Re: Skad sie wziely takie wzrosty

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-03-23 o godz. 17:10 ~Peak napisał(a):
> I co ubrani wystąp do szeregu. Przecież oni nic nie robią tylko snują wizje. Pokażcie mi jeden papier gdzie można było zarobić z dymkiem i jeleniem? 2 Rembrantów z paletą akwareli. W poniedziałek rozmieniacie 1 i groszówki.

nic nie wiesz i nic nie rozumiesz ale szprotki tak juz mają zanim trafią w paszczę drapieżnika-bez odbioru

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APOLLO 0,70% 0,87 2022-06-24 15:09:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.